4k iletişim, güvenlik sistemleri, alarm, kamera, karel, santral, telefon, antalya, telsiz, kablosuz, internet, ucuz görüşme, voip, engenius, wirel

 
7/24 teknik destek hattı nosu 0 543 410 58 58 - 0 242 244 44 11
 

  Hakkımızda

 
 
 
 
 
   

   

 
 
 

 

4K iletişim ve güvenlik sistemleri olarak bilgisayar , Sesli Yanıt Sistemleri,Telefon Ses Kayıt Cihazları,Konferans Telefonları,Ip Telefon Santralleri ,İp Telefonlar - Voip ve Isdn çözümleri, altyapı hizmetleri, kamera ve güvenlik sistemleri, apartman görüntülü diafon sistemleri alanlarında anahtar teslimi çözümler sunmaktayız.

 

2003 ten beri sürdürdüğümüz faaliyetleri 2009 yılından itibaren yeni bir yüzle; profesyonel iş anlayışımız, genç dinamik ve eğitimli kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, inandığımız ilkelerden taviz vermeyen yapımızla kendi alanımızda sizin teveccühünüzü kazanmayı ilke edindik.

Gelişen teknolojiyi sizin adınıza yakından takip edip, çözüm ortağı olduğumuz isletmelerin gereksinimlerine en doğru ve akılcı çözümler sunuyoruz.


Misyonumuz

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin iletişim-güvenlik-seslendirme sorunlarını çözmenin yanında rekabetçi, yenilikçi ve kaliteli ürünlerimiz ile onlara katma değer sağlamak. KOBİ’lere, sağlıklı ve güvenilir bir iletişim altyapısı sunarak dahili ve harici iletişimlerini kolaylaştırmak.

 

Vizyonumuz

Türkiye'de kurumsal ve bireysel müşterilerimizi çağımızın iletişim teknolojisi olan IP tabanlı iletişim teknolojisi ile tanıştırmak ve müşterilerimizin IP iletişim teknolojisinin sunduğu imkanlardan yararlanmalarını sağlamaktır.

 

Kalite Politikamız: 

Bilişim, teknoloji ve insan kaynaklarını geliştirerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kararlı, etkin ve verimli bir şekilde çalışarak, sunulan ürün ve hizmetlerde kaliteli, güvenilir ve sürekli olmak.      

 

Firmamız danışmanlık, projelendirme, telefon ile uzaktan destek ve gerekirse sistemi uzaktan programlama hizmetlerini ÜCRETSİZ vermektedir. Arıza ihbarlarına ise en geç 24 saat içinde müdahale ederek müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirmeye çalışmaktadır.

 

 

Ana Sayfa |  Hakkımızda |  Ürünlerimiz |  Referanslar |  İletişim |  Haberler |  Site Haritası | info@4kbilisim.com

Copyright © 4K Bilişim