4k iletişim, güvenlik sistemleri, alarm, kamera, karel, santral, telefon, antalya, telsiz, kablosuz, internet, ucuz görüşme, voip, engenius, wirel

 
7/24 teknik destek hattı nosu 0 543 410 58 58 - 0 242 244 44 11
 

  Bilgisayar Sistemleri

 
 
   
   

   

 
 
 

 

Destek & Bakım Hizmeti 

Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebep olmaktadır.
Beklenmedik zamanlarda bilgisayarları arızalananlar, teknik servisin önemini çok iyi bilirler. İşin en yoğun olduğu anda ya da bilgisayara en çok ihtiyaç duyulduğu saatte, sisteminiz arıza yapınca, ihtiyaç duyulan tek şey hızlı ve güvenilir bir teknik servistir. Organizasyonu iyi bir teknik servis bilgisayar kullanıcıları için vazgeçilemeyecek bir önem taşır. Günümüzde bakım anlaşması belirli aralıklarla makinelerin temizliğinin yapıldığı içi boşaltılmış bir kavram haline gelmiştir. Oysa ki olması gereken sistemin devamlı olarak ayakta kalabilmesi için gerekli olan sürekli desteğin temin edilmesidir.
 
Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?
 
Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, İçinde bulunan yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.
 
Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?
 
İşletmesinde IT Birimleri olan, sistemlerinde sorun meydana geldiğinde, acil çözüm arayan tüm işletmeler Kurumsal Bakım Anlaşması yaptırabilirler.
 
Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?
 
Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, verilerinin yedekleri her zaman alınır, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiç bir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve iskontolar sağlanır.
BT ile ilgili tüm cihazlarınızın, network sisteminizin, yazılımlarınızın kurulumu, arızalarının giderilmesi, bakımının yapılması gibi konularda bilgi ve deneyimimiz ile hizmetinizdeyiz.
 

 

Ana Sayfa |  Hakkımızda |  Ürünlerimiz |  Referanslar |  İletişim |  Haberler |  Site Haritası | info@4kbilisim.com

Copyright © 4K Bilişim